فرماندار و امام جمعه رودبارجنوب در پیامی مشترک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند.
پیام فرماندار شهرستان و امام جمعه رودبار جنوب به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب علی پروروش و حجت الاسلام والمسلمین اکبر افشارمنش در پیامی مشترک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر را گرامی داشتند

علی پرورش فرماندار و حجت الاسلام و المسلمین اکبر افشارمنش دراین پیام آورده اند:
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی بر مبنای تعالیم نبوی و تجلی سرافرازی ملتی است که فریاد خداخواهی، استقلال، آزادی و خوداتکایی را در گوش جهانیان طنین انداز کرد.

چهل و سومین سال این پیروزی ماندگار در تاریخ، فرصتی برای نگاه دوباره به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است تا دریابیم در فراز و فرود‌ها چه کرده ایم تا بار دیگر با تکیه بر توانمندی‌های علمی و فرهنگی و بهره‌گیری از تجارب ارزشمند این دوران، در سایه حفظ وحدت و همبستگی در ادامه عزتمندانه این مسیر بکوشیم و بدانیم در شرایط امروز بیش از هر زمانی مردم داری، همدلی، انسجام و عبور از سلایق گروهی، لازمه غلبه بر مشکلات است.

بی گمان هم اکنون که در آستانه گرامیداشت نقطه عطفی با شکوه در تاریخ مجاهدت‌های دلیرانه ملت بزرگ ایران قرار داریم؛ بلند همتی و نوآوری برای فعال سازی بستر‌های نوین از جمله تقویت توانمندی‌های دانش بنیان، بازیابی داشته‌های فرهنگی و سرمایه‌های اجتماعی، اعتماد بیشتر به جوانان، واگذاری امور به بخش خصوصی و حرکت به سمت تحقق دولت الکترونیک با تجلی رویکرد اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای داخلی بیش از گذشته دارای اهمیت می‌باشد و ضروریست این موضوعات با تکیه بر آینده نگری مورد توجه ویژه قرار گیرند.

اینجانبان همزمان با بلوغ انقلاب شکوهمند اسلامی و درود به روح پرفتوح معمار کبیر و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر این مرز و بوم؛ فرارسیدن ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن عزیز اسلامی و فرخنده ایام ا... دهه فجر را گرامی می‌داریم.

با آرزوی صحت و طول عمر بابرکت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تبریک این ایام به ملت شریف و رشید ایران اسلامی، به ویژه مردم انقلابی و سخت کوش شهرستان رودبار جنوب، عزت و سربلندی روز افزون این مرز و بوم مقدس را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

علی پرورش فرماندار و حجت الاسلام و المسلمین اکبر افشارمنش امام جمعه رودبار جنوب