امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه در شرایط بحرانی وقوع سیل در استان مجموعه‌های زیادی پای کار آمدند گفت: این خدمات باید ادامه داشته باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در بازدید از بیمارستان سیار شهید سلیمانی سپاه در زهکلوت و بازدید از مناطق سیل زده زهکلوت با تقدیر از عملکرد نیروهای مسلح به ویژه سپاه که از ابتدای وقوع سیل برای کمک‌رسانی به مردم در منطقه حضور فعال داشتند اظهار داشت: تلاش‌ها و کمک‌های سپاه به مردم جنوب استان کرمان در این شرایط سخت و بحرانی، خیرات و برکات زیادی برای مردم داشته است.

وی با اشاره به آمار ارائه شده از سوی مسئولان بیان کرد: این آمار بالای خدمت‌رسانی به بیماران واقعاً غرورآفرین است و خدمت‌رسانی به ٢ هزار نفر مراجعه‌کننده در یک هفته و خدمت‌رسانی رایگان به آنها کار جهادی ارزشمندی بود.

امام جمعه کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران در هر ماموریتی که خدمت به مردم است و در تمام بحران‌هایی که برای مردم پیش می‌آید در خط مقدم بوده و همیشه پیشگام و موفق است تاکید کرد: خدمتی که در پوشش بیمارستان سیار و موقت ارائه شد خیرات و برکات زیادی داشت.

وی با ابراز امیدواری از اینکه قسمتی از این خدمات که به صورت سیار بوده ادامه داشته باشد گفت: علوم پزشکی جیرفت که این منطقه تحت پوشش آنها قرار دارد و بسیج پزشکان این روند را ادامه بدهد.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه بحران‌ها همیشه وجود داشته و در روزهای اخیر در جنوب استان کرمان شاهد وقوع سیلی بودیم که خسارت‌های فراوانی به دنبال داشت افزود: خوشبختانه در این روزهای سخت مسئولان، گروه‌های جهادی، روحانیت و همه مجموعه‌ها و نهادها در کنار مردم بودند.

وی با بیان اینکه در این ایام دولت خوش درخشید و مسئولان زیادی از جمله رئیس جمهور، وزیر کشور و ... به مناطق سیل‌زده جنوب استان آمده و به میان مردم رفتند گفت: امیدواریم هر چه زودتر خسارات سیل جبران شده و مردم به زندگی عادی خودشان برگردند.

امام جمعه کرمان افزود: امیدواریم سپاه نه فقط در سیل و بحران‌ها که در ایام دیگر سال هم از ظرفیت عظیم بیمارستان سیار این مجموعه برای کمک رسانی به مردم استفاده کنند تا مردم محروم استان بتوانند از این نعمت بهره‌مند شوند.