وزیر کشور گفت: نهادهای انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و ستاد اجرایی فرمان امام برای کمک به مردم سیلزده استان کرمان اظهار آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان،
دکتر وحیدی هدف از سفر خود را بازدید از مناطق سیل‌زده، حضور در بین مردم و بررسی آخرین برآوردها و نیازها در ستاد مدیریت بحران در جنوب استان عنوان کرد.
وزیر کشور با حضور در مناطق زهکلوت و جازموریان از روستاهای دچار آبگرفتی و سیل بازدید و پای صحبت اهالی این مناطق نشست.
بازدید از راه‌ها و پل‌های آسیب دیده متاثر از سیل نیز توسط وزیر کشور، استاندار کرمان و هیات همراه در جنوب استان انجام شد.
وزیر کشور با اشاره به حجم بالای بارندگی طی روزهای گذشته در جنوب استان کرمان گفت: شهرستان‌های منوجان، قلعه‌گنج و رودبار جنوب بیشترین خسارت را دیده‌اند و حدود 5 هزار خانه و حدود ۲۵ هزار نفر درگیر سیلاب هستند.
  وحیدی با اشاره به خسارت وارده به احشام، کشاورزی و آبگرفتگی منازل گفت: ستاد مدیریت بحران، استاندار و نیروهای امدادی و جهادی و بسیجی در منطقه حضور دارند و امدادرسانی برقرار است.
وزیر کشور گفت: سپاه و ارتش نیز در حال ارسال کمک‌رسانی و ارسال تجهیزات و کمک‌ها به مناطق سیلزده هستند.
وی عنوان کرد: نهادهای انقلابی از جمله بنیاد مشتصعفان، کمیته امداد و ستاد اجرایی فرمان امام برای کمک به مردم سیل زده اظهار آمادگی کرده‌اند.
وحیدی گفت: مسئولان استانی و محلی همه پای کار و درگیر خدمات‌رسانی به مردم هستند.
بنا براین گزارش، دکتر وحیدی وزیر کشور بعد از بازدید میدانی و گفت‌وگو با اهالی ستاد ملی مدیریت بحران در رودبار جنوب را تشکیل می دهد تا جمع بندی اولیه از میزان خسارات وارده و اقدامات ضروری صورت گیرد.