♦️بازدید میدانی فرماندار از نقاط سیل زده شهرستان رودبارجنوب
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبارجنوب؛ به دنبال بارش شدید باران در روز یکشنبه ، فرماندار به همراه تنی چند از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان رودبارجنوب از نقاط سیل زده شهرستان بازدید میدانی کرد.
 
 🔹پرورش فرماندار رودبارجنوب دراین خصوص اظهار کرد: با هماهنگی خوب اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، خطرات احتمالی سیل در مسیل ها و روستا برطرف شده است.
 
🔸پرورش تصریح کرد: اکیپ های راهداری و تیم های اداره برق، جمعیت هلال احمر و نیروهای بسیج، نیروهای خدمات و آتشنشانی شهرداری رودبارجنوب و جنوب کرمان به همراه تمامی ماشین آلات خود در محل های سیل زده حضور دارند و در حال امداد رسانی و برآورد خسارات وارده به روستاهای سیل زده هستند.
 
🔸فرماندار رودبارجنوب خاطرنشان کرد: طغیان رودخانه آموزش و پرورش در صبح امروز موجب آبگرفتگی سه محله شهید پیکان ، ولایت و شهرک غدیر در مرکز شهرستان شد.
 
🔹 با همت و تلاش نیروهای امدادی و خدماتی، نیروهای پلیس راهور، آتشنشانی و نیروهای زحمتکش خدمات شهرداری شهرستان وضعیت شهرستان به حالت عادی است.
🔸پرورش افزود:پل ورودی شهر رودبارجنوب از سمت زهکلوت ،سه راهی چاه دادعلی یک لاین آن ریزش کرده است و در پی بارش باران تعداد ۸ روستا در بخش مرکزی و تعداد ۸۰ روستا در بخش جازموریان دچار آبگرفتگی منازل مسکونی شده است وقطعی برق در روستای سرجنگل و یک قسمت از محله ولایت در مرکز شهر رودبار و تمامی راه های ارتباطی رودبار به زهکلوت قطع میباشد.
 
🔹همچنین گفتنی است بعد از بازدید میدانی فرماندار به همراه تنی چند از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان رودبارجنوب از نقاط سیل زده شهرستان، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در این خصوص با حضور مهندس عطاپور فرماندار جیرفت ،سرهنگ بهروز فرمانده سپاه جیرفت به عنوان نماینده سپاه ثارالله در امر امداد رسانی ، فلاح مدیرکل هلال احمر و دیگر مسئولین شهرستان و جنوب کرمان در محل فرمانداری رودبار برگزار و تصمیم گیری شد.
 
دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰
 
#فرمانداری_رودبار_جنوب