به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب
♦️جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت حماسه 9دی در دفتر امام جمعه رودبارجنوب برگزار شد

🔰 پرورش فرماندار رودبارجنوب در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در رودبارجنوب گفت : از جمله پیام های مهم حماسه 9 دی این بود که در ایران اسلامی ملاک تصمیم گیری در همه امور قانون بوده و گفتگو منطقی بهترین شیوه و راه حل برای رفع  اختلاف نظر هاست .

🔶فرماندار رودبارجنوب بیان کرد: روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است

🔷پرورش افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران فصل الخطاب ، منویات ولی فقیه و رهبر فرزانه انقلاب است و مقام معظم رهبری در همه بزنگاه های تاریخی توانسته اند با درایت ویژه و هوشمندانه، نظام مقدس جمهوری اسلامی را از گردنه هاو ناملایمات  به سلامت به سرمنزل مقصود هدایت نماید . 

🔶وی اظهار داشت : بحمدا... شهروندان بابصیرت و ولایت مدار رودبارجنوب نیز همچون سایر نقاط ایران اسلامی در همه مقاطع ، آگاهانه ، خردورزانه و پرشور به ارزشها و آرمانهای انقلاب وفادار بوده و این عهد با امام شهداء و شهداء و پیمان با ولایت فقیه را امسال نیز با شکوه تر از سال های گذشته به اثبات خواهند رساند .

🔹وی همچنین از  برنامه ریزی برای برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در ساعت 08:30 صبح روز پنج شنبه ۹ دیماه  در محل خیابان بانک ملی شهرستان خبر داد و افزود :  سخنران مراسم حجت الاسلام توکلی امام جمعه موقت کرمان خواهد بود . 

🔸شایان ذکر است در این جلسه مدیران و نمایندگان ادارات شهرستان به ذکر طرح نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

شنبه ۴ دی ۱۴۰۰

#فرمانداری_رودبار_جنوب