به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب
♦️دیدار فرماندار با رئیس و کارکنان اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای به مناسبت هفته حمل و نقل انجام شد

🔷پرورش  نماینده عالی دولت در شهرستان رودبارجنوب صبح امروز شنبه ۲۷ آذر با حضور در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بمناسبت هفته حمل و نقل با رئیس و کارکنان آن اداره دیدار و گفتگو نمود.


🔻پرورش در این دیدار بیان داشتند راهداران حافظان جان مردم در جاده ها هستند و با توجه به اینکه نجات یک انسان برابر با نجات انسایت و جامعه بوده، این مهم را حائز اهمیت بیان نمودند.

🔻در این دیدار پرورش فرماندار شهرستان پیرامون مباحث مختلف در زمینه راههای حوزه استحفاظی شهرستان رودبارجنوب و لزوم تسریع در تکیمل طرح های عمرانی در دست اجراء و عملیات راهداری نکاتی را بیان نمودند

🔻فرماندار رودبارجنوب راه‌ها را یک سرمایه ملی بیان داشته و گفتند: حفظ و حراست از راهها نیازمند فعالیت نیروهای متخصص می باشد و کار راهداران هیچ‌گاه تمامی ندارد و در واقع هرچه بیشتر کار شود، نیازها بیشتر احساس می‌شود.

🔻وی در ادامه از زحمات و تلاش پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قدردانی نمود و بیان داشتند: انتظار و توقع ما از مجموعه راهداری این است که همچون گذشته با تجربه و تلاش خود برای خدمات رسانی بهتر تلاش نمایند.

🔻در پایان این دیدار جهانگیری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رودبارجنوب از اقدامات آن اداره گزارشی را ارائه نمود

#فرمانداری_رودبار_جنوب