🔰مراسم تجلیل از پرستاران شهرستان رودبارجنوب، بمناسبت بزرگداشت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور پرورش فرماندار و حاج آقا افشارمنش امام جمعه شهرستان برگزار شد.

🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبارجنوب، در این مراسم پرورش فرماندار شهرستان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار عنوان کرد: همه ما واقفیم که پرستاری شغل بسیار سختی است و اگر با عشق و علاقه همراه نباشد قطعاً سختی کار دوچندان می شود.
🔻وی افزود: دشواری کار پرستاران به واسطه مواجه شدن با مشکلات مردم و بیماران و لمس دردهای افراد بخوبی نمایان است و این قشر فداکار با صبر تحمل بالا مسیر خدمت به بیماران را برگزیده اند.
🔻پرورش در ادامه گفت: پرستاری موفق خواهد بود که عشق و علاقه، مهارت بالا، قدرت تصمیم گیری سریع، شهامت و شجاعت را توأمان داشته باشد و علاوه بر وظایف ذاتی خود با گشاده رویی و مهربانی با بیمار و همراهان بیمار برخورد نماید. خوشبختانه اکثریت پرستاران ما دارای چنین ویژگی هایی هستند.  

🔻در پایان مراسم از پرستاران بیمارستان سیدالشهدا و پرستاران ستاد شبکه بهداشت رودبار، با اهداء لوح و هدایایی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.