به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب
شورای سلامت شهرستان رودبارجنوب برگزار شد

🔷این جلسه با دستور کار پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و ایدز به ریاست #علی_پرورش فرماندار شهرستان رودبارجنوب و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

🔻در این جلسه فرماندار رودبارجنوب گفت : باتوجه به آنکه اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم می باشد، جهت تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه، باید به دو بعد امنیت روانی جامعه و  بعد سلامت جسمی توجه شود و هر جامعه ی که در عرصه سلامت گام های بلند و موثر و با برنامه ی بردارد، بی شک آن جامعه، جامعه ی پویا و کارآمد و به بسیاری از اهدافها و افق های برنامه ریزی شده بلند مدت و کوتاه مدت خود خواهد رسید.

🔻مقام عالی دولت در شهرستان رودبارجنوب با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه ی داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل و آموزش شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود.

🔻وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم شد و افزود: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.