مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۱۴

روز زن و روز مادر

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رودبارجنوب با محوریت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست علی پرورش فرماندار رودبارجنوب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبارجنوب صبح امروز چهارشنبه ۱۴ دی ماه ۱۴۰۱ جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست علی پرورش فرماندار رودبارجنوب و با حضور حجت الاسلام افشارمنش امام جمعه ،جرگه معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،سرهنگ کوهستانی فرمانده انتظامی و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
پرورش فرماندار رودبارجنوب در ابتدای جلسه با اشاره به مقام و جایگاه حضرت فاطمه زهرا (س) بیان کرد ؛ مراحل زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان دختر پیامبر و سپس ازدواج این بانوی گرانمایه با مولای متقیان علی (ع) سراسر درس و حکمت است و می بایست زنان جامعه اسلامی با الگو قرار دادن محاسن اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) ،راه و منش حضرت فاطمه زهرا (س) را سرلوحه اعمال خود قرار دهند.
 
ایشان در ادامه بهترین الگو برای زنان جامعه اسلامی را حضرت فاطمه (س) برشمرد و گفت ؛ امید می رود در هفته گرامیداشت مقام زن با پرداختن بیشتر به ابعاد مختلف زندگی این بانوی کریمه بتوانیم بیش از پیش بانوان جامعه را با زندگی و منش حضرت فاطمه زهرا (س) آشنا نمائیم.
 
لازم بذکر است در تقویم شمسی ایران روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) که نماد مادر نمونه و بهترین الگوی زنان در قامت دین مبین اسلام است به عنوان روز مادر و زن انتخاب شده است که برابر با روز جمعه ۲۳ دی ماه است.
 


منبع : فرمانداری رودبارجنوب
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲