مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۵/۱۷

پیام تبریک روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب

به مناسبت فرا رسیدن هفته گرامیداشت مقام خبرنگار

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ن و القلم ومایسطرون
 
۱۷ مرداد به برکت خون شهید محمود صارمی روز پاسداشت منادیان حقیقت گو وتلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند.
 
خبرنگاران  تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی این عزیزان است.
 
در همین خصوص اینجانب ، با صراحت و با افتخار، بیان میدارم در طول شش سال مسئولیت روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبار جنوب ،با انجام کار رسانه و اطلاع رسانی در کنار اصحاب رسانه ،ازاین انسانهای ایثارگر و صداقت منش  آموختم چشم بینا و گوش شنوای مردم و دولت بصورت توامان باشم تا بتوانم پل ارتباطی مستحکم و قابل اعتمادی برای انتقال خواسته های بحق شهروندان و بیان عملکرد دولت باشم.
 
لذا ضمن تبریک فرا رسیدن روز و هفته گرامیداشت مقام خبرنگار، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های ارزشمند دولت ها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیان مطالبات مردم ،قدردانی نموده و برای خبرنگاران متعهد و کوشا ، سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم وفرزانه انقلاب اسلامی وهمراهی در راستای تحقق برنامه ها و سیاست های دولت سیزدهم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را  از خداوند متعال خواهانم.
 
با تشکر 
زین الدین سنجری نژاد
روابط عمومی فرمانداری
شهرستان رودبار جنوب


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲