مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۱۱/۰۸

با حضور جمعی از مدیران ادرات ...

بازدید فرماندار رودبارجنوب از روستاهای بخش جازموریان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبارجنوب ؛ به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاهای نازدشت،پنگ،چاه علیشاه،چاه عزیز فرماندار رودبار به اتفاق سعیدی سرپرست بخشداری جازموریان و خانه گیر معاون برنامه ریزی فرمانداری و جمعی از مسئولین به روستاهای بخش جازموریان رفته و از نزدیک مسائل و مشکلات این روستاها را در زمینه های فضاهای آموزشی و ورزشی آسفالت معابر،آب،برق،مسکن و اجرای طرح هادی در این روستاها را مورد بررسی قرار دادند و در این زمینه بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار رودبارجنوب در حاشیه این بازدیدها گفت: مجتمع آبرسانی روستاهای نازدشت و چاه عزیز که بیش ار 20 روستا را از نعمت آب برخوردار میکند تا چند روز آینده به بهره برداری خواهند رسید. 

فرماندار رودبارجنوب همچنین به زیرسازی و آسفالت این روستاها اشاره کرد و افزود: عملیات زیرسازی و آسفالت روستاهای نازدشت،چاه عزیز،چاه علیشاه و پنگ در حال انجام است که امیدواریم تا پایان این به اتمام برسد.

وی در پایان گفت: احداث خانه بهداشت،نصب دکل صداوسیما به جهت رفع مشکل شبکه های تلوزیونی، احداث جاده دسترسی،احداث پارک کودک،احداث سیل بند،رفع افت ولتاژ برق از دیگر اقداماتی است که در این چهار روستا صورت گرفته است.

قابل ذکر است عطاپور فرماندار رودبارجنوب از مدرسه پنگ و نازدشت بازدید بعمل آوردند


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲