مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۷/۱۱

فرماندار رودبارجنوب:

دانش آموزان مهم ترین سرمایه های جامعه هستند

فرمانداررودبار جنوب درمراسم زنگ بازگشایی مهر که به صورت نمادین در دبیرستان شبانه روزی کوثر برگزارشد گفت:دانش آموزان مهم ترین سرمایه های جامعه هستند.

عطاپور دراین مراسم ضمن تسلیت شهادت آقا ابا عبد الله الحسین (ع) ویاران با وفایشن و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،در پی حمله تروریستی روز شنبه به اهواز، با خانواده‌های شهدای  این حادثه تروریستی ابراز همدردی کرد .

وی دربخش دیگر سخنان خود ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به اهمیت علم وعلم اموزی  اشاره کرد و افزود:مدرسه اولین محیط تعلیم و تربیت است که دانش آموزان در کنار معلمان با همکاری اولیاء می توانند زمینه ورود به جامعه را در خودشان ایجاد کنند.

فرماندار رودبار جنوب درادامه از دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور نام برد وبه داشتن روحیه مطالبه گری در تفکر آنها تاکید کرد و خواستارتقویت این روحیه توسط معلمان در مدارس این شهرستان شد و افزود: شما دانش آموزان با داشتن روحیه خودباوری و عزت نفس و صرف فعل خواستن می توانید آینده ای روشن را برای ایران اسلامی رقم بزنید.

عطاپوردراین مراسم ضمن تقدیر از عملکرد مدیر آموزش وپرورش این شهرستان خاطر نشان کرد: درراستای تحقق عدالت آموزشی تلاش شده امکانات و خدمات آموزشی در تمامی مدارس روستایی و شهری شهرستان به صورت یکسان ارائه شود.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲