مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۴/۰۶

با حضور فرماندار شهرستان رودبارجنوب صورت گرفت:

جلسه شورای اداری شهرستان رودبارجنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبارجنوب جلسه شورای اداری شهرستان رودبار صبح امروز سه شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری وبه ریاست عطاپور فرماندار شهرستان رودبارجنوب و باحضور دادستان ،رییس دادگستری ،مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش ، ایشان را فردی موثر در موفقیت انقلاب و عاملی در جهت توسعه کشور در بدو انقلاب دانست.

وی اظهارداشت: به‌لطف خدا قضات دادگستری شهرستان نسبت به حقوق مردم حساسیت خاصی داشته و این حساسیت ریشه در دادخواهی و حق‌طلبی آنان دارد.

عطاپور بیان کرد: دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

عطاپور در این جلسه با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه همه جانبه شهرستان بر لزوم تدوین و اجرای بر نامه های کارآمد تر تاکید کرد وگفت : اهداف همه مسئولان بایستی ارتقاء هر چه بیشتر شاخص ها و افزایش سطح خدمات دستگاهها باشد.

وی افزود : هدف از تشکیل این جلسات کسب اطلاعات وآگاهی های به روز ، تعامل وهماهنگی بیشتر ، بحث وتبادل نظرو اتخاذ تصمیم های لازم در خصوص پیشبرد اهداف است.

عطاپور تصریح کرد : ایجاد رضایت مندی مردم در درجه اول برنامه ها ست و تلاش بیشتر ادارات در این راستا ضروری است

فرماندار شهرستان رودبارجنوب در ادامه با اشاره به نیاز های شهرستان در زمینه اشتغال و تولید ، خاطر نشان کرد : مدیران ضمن تقویت جایگاه و استقلال خود و ارتباط موثر با ادارات کل استان در جهت حل مشکلات و زمینه سازی برای فعالیت بهتر بخش خصوص اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان رودبارجنوب در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه نیاز است فرهنگ استفاده بهینه آب توسط رسانه‌ها ترویج داده شود و شرایط روز که مختص این منطقه هم نیست به مردم اعلام شود افزود: اگر از الان بحث مصرف صحیح آب را جدی بگیریم، تابستانی بدون جیره‌بندی خواهیم داشت.

وی اظهار‌ کرد: قابل قبول نیست با این وضعیت، آب را ذخیره، کلر‌زنی و تصفیه آماده مصرف شرب کرده و با لوله در خانه مصرف کننده برسانیم اما این آب صرف شستن حیاط خانه و ماشین شود.
ِ
عطاپور در خاتمه خواستار پیگیری مشکلات حوزه کاری ، رسیدگی بیشتر به امور مراجعین و ایجاد  بسترهای لازم برای تحقق اهداف یعنی توسعه هرچه بیشتر شد.

قابل ذکر است گزارش فعالیت های شبکه بهداشت ودرمان ؛ اداره برق و سایر ادارات شهرستان در این جلسه ارائه شد.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲