مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۴/۰۲

جشن گلریزان با حضور فرماندار شهرستان در رودبار جنوب برگزار شد

 
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبارجنوب پیش از ظهر امروز جشن گلریزان در رودبار جنوب با حضور عطاپور فرماندار رودبارجنوب؛مختاری رییس دادگستری؛ عمرانی دادستان؛ ساردویی معاون سیاسی فرمانداری ؛ خیرین و مردم برگزار شد.
 
🔸ابوذر عطاپور فرماندار رودبار جنوب پیش از ظهر امروز در جشن گلریزان شهرستان رودبار جنوب اظهار داشت: مردم عزیز و شریف شهرستان رودبار به خوبی و خون گرمی مشهور‌ هستند. 
 
🔸عطاپور تصریح کرد:گلریزان در واقع ریختن گل زندگی و امید در تابستان گرم و سخت در کنار رنج و سختی و گرفتاری همنوعان است که با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های رنج دیده هدیه می‌کنیم.
 
🔸وی ادامه داد:در ایام ماه مبارک رمضان سنت زیبا و دیرینه گلریزان و جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به همت ستاد دیه در سراسر کشور برگزار می‌شود که در این راستا بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده باز می‌گردند
 
🔸عطاپور خاطرنشان کرد: در این مورد خداوند را سپاسگزاریم که از هرگونه مساعدت برای آزادی هموطنان خود که محکوم به دیه هستند، دریغ نمی‌‌کنیم. 
 
🔸حجت‌الاسلام عباس گروهی امام جمعه شهرستان رودبار با بیان حدیثی از رسول ‌اکرم(ص) در مورد اجر و 
پاداش همدردی و مساعدت به 
نیازمندان مردم با ایمان شهرستان رودبار را به نوع‌دوستی و کمک دعوت کرد.
 
🔸در ادامه عمرانی دادستان شهرستان رودبار اظهار داشت: تمام کمک‌ها منحصرا به محکومان جرائم غیرعمد تعلق می‌گیرد و محکومان پرداخت دیه بخشی از دیات با رضایت پاکی کسر و مابقی که مازاد بر توان پرداخت زندانی باشد به عهده کمک‌های مردمی و ستاد دیه است.
 
🔸‌در ادامه مختاری رئیس دادگستری شهرستان گفت: مساعدت به ستاد دیه به صورت دوسویه دارای اجر و ثواب است از یک سو لبخندی بر لب خانواده‌ زندانی که آزاد می‌شود، نشانده می‌شود و از طرفی خسارات وارد به خانواده‌های محروم تا حدی جبران می‌شود.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲