مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۲/۲۵

جلسه ی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رودبارجنوب برگزارشد.

چبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودبارجنوب؛ جلسه شورای اشتغال شهرستان رودبارجنوب با حضور دکتر حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی ؛ عطاپور فرماندار رودبارجنوب و جمعی از مدیران و اعضای شورای اشتغال شهرستان به منظور بررسی پرونده های اشتغالزایی و رفع موانع پیش روی متقاضیان طرح های اقتصادی برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه ابوذر عطاپور فرماندار رودبارجنوب گفت: جلسات شورا اشتغال باید به صورت مستمر و هماهنگ جهت دستیابی به اهداف کارگروه اشتغال شهرستان برگزار شود.  
 
فرماندار رودبارجنوب در ادامه به تحقق 110 درصدی اشتغال از کل میزان مصوب شده برای شهرستان رودبارجنوب اشاره کرد و گفت:برای تحقق کامل تعهد ایجاد شده، همکاری و حمایت مسئولان در ادارات کل را خواستاریم.
 
وی با اعلام آمادگی جهت حضور در کارگروه اشتغال شهرستان رودبار با همراهی مدیران استانی مرتبط و برگزاری جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت کار در شهرستان رودبار ، بر آماده سازی امکانات و فراهم سازی مقدمات ایجاد  در این شهرستان ، نسبت به اجرای کامل برنامه های اشتغال زایی دولت تدبیر و امید  بویژه کارورزی و اشتغال فراگیر با همکاری فرمانداری و دستگاههای اجرایی تاکید کرد.
 
ابوذر عطاپور به بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: شهرستان رودبار قطب کشاورزی می باشد و این ظرفیت وجود دارد که بتواند در راستای تولید و توسعه گیاهان دارویی و توسعه باغداری باتوجه به شرایط اقلیمی که دارد، بررسی لازم صورت گیرد تا به اشتغال مطلوب در حوزه های تخصصی برسیم.
 
وی تصریح کرد: یکی از برنامه های ما ایجاد مرکز خدمات و توسعه کارآفرینی در شهرستان رودبار است.
 
در این جلسه دکتر حمزه نماینده مردم شریف پنج گنج در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به اهمیت مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گفت:مدیران و مسئولان اعضای کاگروه باید قوانین و قواعد ابلاغی را به نحو مطلوبی بدانند
 
وی عنوان کرد:روش کار آقای عطاپور فرماندار رودبارجنوب می تواند به عنوان الگو برای سایر فرمانداران و مدیران استان لحاظ شود.
 
نماینده مردم پنج گنج جنوبی استان در مجلس سورای اسلامی در ادامه به پرونده ها و طرح های اقتصادی و اشتغالزایی اشاره کرد و گفت:صدور مجوزات و استعلامات لازم برای طرح ها و پروژه ها از طریق پنجره واحد خواهد شد و لذا متقاضیان باید به این بخش مراجعه نمایند.
 
دکتر حمزه در ادامه ارزانترین اشتغال را در بخش کشاورزی و دامپروری ذکر کرد و رفع موانع اداری وهمکاری بیشترجهادکشاورزی،بنیادمسکن،آبیاری و امور اراضی را خواستار شد


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲