مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۲/۰۶

خرید توافقی گوجه فرنگی در شهرستان رودبارجنوب تا اتمام برداشت این محصول ادامه دارد

بازدید فرماندار رودبار از مرکز خرید گوجه فرنگی توافقی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبارجنوب، عطاپور در این باره گفت:با پیگیری استاندار محترم، دکتر حمزه نماینده مردم در مجلس، رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب خرید توافقی محصول گوجه فرنگی با قیمت 4 هزار ریال از طریق مرکز خرید تعاون روستایی در سطح شهرستان رودبار و بخش جازموریان  ، از هفته گذشته آغاز و کشاورزان می توانند محصول تولیدی خود را برای فروش به این مرکز تحویل دهند.

عطاپور افزود: از کشاورزان عزیز درخواست داریم  با صبر و حوصله محصول خود را به مراکز خرید تحویل دهند چرا که طبق هماهنگی های صورت گرفته محصول کشاورزان عزیز تا لحظه ی اخر خریداری میگردد.

عطاپور در خصوص خرید توافقی گوجه فرنگی نیز گفت:با پیگیری جناب دکتر حمزه  نماینده محترم و دکتر موسوی ریئس محترم سازمان جهادکشاورزی جنوب  با توجه به ابلاغ دستور خرید گوجه فرنگی توسط وزیر محترم جهاد کشاورزی خرید توافقی محصول گوجه فرنگی از اواسط فروردین ماه دررودبارجنوب آغاز شد.
وی تصریح کرد: در سال زراعی جاری 5هزار هکتار از اراضی کشاورزی رودبار به گوجه فرنگی اختصاص یافت.

فرماندار رودبار اضافه کرد:کشاورزان رودباری در سال زراعی جاری 10 درصد از کل مزارع خود را به کشت گوجه فرنگی اختصاص داده اند که با متوسط برداشت ۴۰ تن از سطح هر هکتار 200 هزار تن محصول گوجه فرنگی تنها ازرودبار در حال عرضه به بازار مصرف کشور است.

عطاپور در پایان گفت: سالانه بیش از 850 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در منطقه رودبارجنوب تولید می شود.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲