مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

با حضور فرماندار رودبار ، مدیریت آموزش و پرورش ، جمعی از مردم و مسئولین صورت گرفت:

کلنگ مدرسه شش کلاسه روستای مهن آباد به زمین زده شد

کلنگ مدرسه متوسطه دوره اول روستای مهناباد با اعتباری بالغ بر 800میلیون تومان از محل اعتبارهای دولتی به زمین زده شد.

ابوذرعطاپور فرماندار رودبار جنوب دراین مراسم مدرسه را از مهم ترین نهادهاى اجتماعی، تربیتى و آموزشى و اصلى ترین رکن تعلیم و تربیت دانست وافزود:تربیـت صـحیح دانش آموزان در ابعاد دینى، اخلاقى، علمى، آموزشى، اجتماعى و کشف استعدادها و هدایت رشـد متـوازن روحـى و معنـوى و جسمانى آنان در یک فضای آموزشی مطلوب به نام مدرسه شکل می گیرد.

وی درادامه ضمن تقدیر از مدیر آموزش وپرورش رودبار جنوب جهت جذب خیرین مدرسه ساز دراین شهرستان بیان داشت:با توجه به اینکه شهرستان رودبار جنوب دارای آمار دانش آموزی بالای در جنوب استان کرمان است دردولت تدبیر و امید حرکت بزرگ در امر مدرسه سازی دراین شهرستان با کمک خیرین مدرسه ساز شده است .

درادامه محمد شیرازی با بیان اینکه تا کنون با کلنگ زنی این مدرسه  25 فضای آموزشی دراین شهرستان افتتاح وکلنگ زنی شده است خاطر نشان کرد: مهمترین عامل برای دسترسی به علم و دانش در هر جامعه ای وجود فضای آموزشی مطلوب است و معلم زمانی می تواند داشته های علمی خود را به دانش آموز منتقل کند که در یک فضای مطلوب قرار بگیرد.

وی دراین مراسم با تاکید و بر حفظ و نگه داری این مدارس اضافه کرد:  باید به دانش آموزان آموخته شود که مدرسه خانه دوم آنهاست و بایستی به نحو احسن از مدارس خود مراقبت کنند تا با این شیوه هزینه های کمتری جهت نگهداری مدارس پرداخت شود.

برپایه این گزارش کلنگ مدرسه شش کلاسه مهنا باد در زمینی به مساحت 5هزار متر مربع وزی بنایی 220متر مربع با اعتباری بالغ بر 800میلیون تومان از محل اعتبار های دولتی برای دانش آموزان متوسطه دوره اول به زمین زده شد.

گفتنی است دانش آموزان متوسطه دوره اول این روستا به دلیل نبود فضای آموزش در مدارس شهری این شهرستان به ادامه تحصیل می پرداختند.

نویسنده:محمدعلی شاه محمدی


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲