مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۲/۰۲

با حضور عطاپور فرماندار رودبار صورت گرفت:

بازدید فرماندار رودبارجنوب از مرکز خرید گندم در این شهرستان


فرماندار شهرستان رودبارجنوب  به صورت سرزده از مراکز خرید گندم در این شهرستان بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرماندار ی شهرستان رودبارجنوب  ابوذر عطاپورˈ فرماندار رودبار به اتفاق معاونت برنامه ریزی و مدیر جهاد کشاورزی  از مرکز خرید در شهرستان بازدید کردند. 

وی در این بازدید گفت: با وجود خشکسالی های اخیر، شهرستان رودبار جنوب  همیشه بعنوان قطب کشاورزی استان کرمان بشمار آمده که نتیجه تلاش کشاورزان و نیز حمایت دستگاههای اجرایی مربوطه از بخش کشاورزی بوده است. 

فرماندار رودبار ضمن تقدیر از زحمات اداره تعاون روستایی وجهاد کشاورزی افزود: به منظور رضایتمندی کشاورزان و نداشتن هیچ گونه دغدغه ای در فروش گندم ، این فرمانداری چندین جلسه پیرامون خرید تضمینی گندم با متولیان خرید گندم برگزار نموده که کار خرید گندم بصورت فعال در تمام مراکز خرید شهرستان در حال  می باشد. 

وی در این گفتگو افزود: امسال در این شهرستان هیچگونه محدودیتی در امر خرید وجود ندارد و مرکز خرید آماده دریافت گندم کشاورزان محترم میباشند

عطاپور اظهار داشت: خرید تضمینی گندم توسط دولت موجب جلوگیری از سودجویی برخی واسطه ها می شود. 

فرماندار شهرستان رودبار اضافه کرد: بر اساس مصوبات شورای کشاورزی شهرستان مقرر شده که اداره تعاون روستایی و جهاد کشاورزی هماهنگی لازم در خصوص افزایش نیروی انسانی و فعّالیّت در شیفت های کاری در مرکز خرید شهرستان اقدام نمایند که این مورد اجرایی شده است. 

فرماندار شهرستان رودبارجنوب تاکید کرد در سال حمایت از کالای ایرانی  باید تلاش مضاعفی در راستای حمایت از کشاورزان توسط دستگاه های اجرایی مرتبط با کشاورزی انجام گیرد. 

عطاپور در پایان افزود:در حال حاضر گندم کشاورزان توسط یک  مرکز در روستای دشت مهران با ظرفیت 5هزار تن خریداری می شود.
 


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار