مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۱/۲۷

بازدید سرزده فرماندار رودبار از مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان:

جهاد کشاورزی نقش کلیدی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد

 
🔸فرماندار شهرستان رودبار جنوب گفت: مجموعه جهاد کشاورزی نقش کلیدی و اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

🔸ابوذر عطاپور در بازدید از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رودبارجنوب با بیان اینکه این دستگاه  یکی از ادارات مهم است گفت: مجموعه این اداره  باید برای سالم سازی محصولات کشاورزی شهرستان تلاش بیشتری صرف کنند.

🔸وی تصریح کرد: سالم سازی محصولات و تولیدات کشاورزی نقش اصلی را در سلامت جامعه دارد و باید کارشناسان حضور در مزارع و میان کشاورزان را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

🔸فرماندار رودبار اظهار داشت: تلاش هایی خوبی در حوزه کشاورزی شهرستان صورت گرفته و باید با تعامل با رسانه ها این اقدامات منعکس شود.

🔸عطاپور ادامه داد: رشد و شکوفایی  تمام توانمندیهای بخش کشاورزی که یکی از ظرفیت های مهم شهرستان است توسعه پایدار و اشتغالزایی را به دنبال خواهد داشت.

🔸وی افزود: اگر استعدادهای کشاورزی شهرستان را بتوانیم در مسیر درست هدایت کنیم شاهد پیشرفت و شکوفایی شهرستان خواهیم بود.

🔸نماینده عالی دولت در رودبار با تاکید بر تقویت بخش کشاورزی رودبارجنوب تصریح کرد: خاک حاصلخیز ، منابع آبی ، دانش کشاورزی و بسترهای لازم برای رونق کشاورزی در شهرستان فراهم است و باید این بخش هرچه بیشتر تقویت شود.

🔸ابوذر عطاپور با تقدیر از خدمات ارزنده جهاد کشاورزی در شهرستان رودبارجنوب اضافه کرد: شهرستان رودبار سهم بسزایی در تولیدات کشاورزی استان دارد که این حاصل تلاشهای کارشناسان این اداره و کشاورزان شهرستان است.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲