مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۱/۰۴

باحضور عطاپور فرماندار رودبارجنوب و گروهی امام جمعه صورت گرفت:

پست راهنمایی،ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی شهرستان رودبارجنوب افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبار، ابوذرعطاپور به اتفاق گروهی امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان در کمپ های نوروزی پلیس و کمپ های راهنمایی،ایمنی،سلامت مسافران نوروزی هلال احمر در ورودی شهر از سمت پل بهادرآباد حضور یافتند و درجریان نحوه ارائه خدمات این مراکز به مسافران و گردشگران قرار گرفتند و از خدمات ارزنده ی آنها در ایام تعطیلات نوروزی تقدیروتشکر کرد.

فرماندار رودبار گفت:برای میزبانی هرچه بهتر از مسافرین و گردشگران در تعطیلات نوروز، دستگاه های اجرایی این شهرستان در قالب چندین کمیته ستاد سفر ساماندهی شده و به مسافران و مهمانان نوروزی خدمات لازم را ارائه می دهند.

عطاپور ادامه داد: کمپ‌هایی که در ورودی‌های این شهرستان تدارک دیده شده با داشتن تمام امکانات از امروز و نخستین ساعات آغاز تعطیلات پذیرای میهمانان نوروزی از سراسر کشور میباشد.

عطاپورعنوان کرد: طرح بهرفت که توسط جمعیت هلال احمر کشور در حال اجرا میباشد میتواند در کاهش تصادفات و سوانح نقش بسیار مفیدی داشته باشد که امیدوارم در سال 97 در ایام تعطیلات نوروز سالی  سرشار از سلامتی و تندرستی و بدون خطر برای مردم عزیزمان رقم بخورد.انشاالله


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲