مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۲/۱۵

دیدار عطاپور فرماندار رودبار جنوب با معاون مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان

عطاپور: یکی از برنامه های دولت ایجاد مرکز خدمات و توسعه کارآفرینی در شهرستان رودبار است.

دیدار عطاپور فرماندار رودبار جنوب با  معاون مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان 

آبشاهی معاون مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در حاشیه سفر به شهرستان رودبارجنوب با عطاپور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودبار جنوب؛ در ابتدا جلسه معاون مدیر کل  کار و رفاه اجتماعی گزارشی از وضعیت اشتغال و بازار کار استان و بالاخص شهرستان رودبار را ارائه نمود.

وی با اعلام آمادگی جهت حضور در کارگروه اشتغال شهرستان رودبار با همراهی مدیران استانی مرتبط و برگزاری جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت کار در شهرستان رودبار ، بر آماده سازی امکانات و فراهم سازی مقدمات ایجاد کریر سرویس در این شهرستان ، نسبت به اجرای کامل برنامه های اشتغال زایی دولت تدبیر و امید  بویژه کارورزی و اشتغال فراگیر با همکاری فرمانداری و دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

 عطاپور فرماندار رودبارجنوب هم در این دیدار ضمن تقدیر از حضور معاون محترم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان رودبار را متقابلا در خصوص اجرای برنامه های اشتغال زایی در شهرستان را نیز تشکیل و حمایت از تعاونیها اعلام آمادگی کردند.

معاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه نگاه توسعه اقتصادی و توسعه کار آفرینی در شهرستان رودبار وجود دارد گفت: شهرستان رودبار از لحاظ زیرساختی یک شهر جاذبه ای و گردشگری است که می توان در این رستا با سرمایه گذاری در این زمینه، افزایش اشتغال داشته باشیم.

ابوذر عطاپور افزود: شهرستان رودبار قطب کشاورزی می باشد و این ظرفیت وجود دارد که بتواند در راستای تولید و توسعه گیاهان دارویی و توسعه باغداری باتوجه به شرایط اقلیمی که دارد، بررسی لازم صورت گیرد تا به اشتغال مطلوب در حوزه های تخصصی برسیم.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های ما ایجاد مرکز خدمات و توسعه کارآفرینی در شهرستان رودبار است.

فرماندار رودبار به اهمیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت :این وزارتخانه با کلیه اقشار و آحاد جامعه در ارتباط است و نقش مؤثری در اشتغال دارد.

عطاپور گفت : خوشبختانه در شهرستان رودبار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگاه خود را به پیدا کرده است.

عطاپور افزود : ساختمان اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار جنوب در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.


منبع : فرمانداری رودبارجنوب


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲